Banket 9. A a 9. D na OHŠ

Lenka Konopková | 4.12.2023 | 9. A, 9. D

Maturanti letošní Obchodní akademie a Hotelové střední školy naše deváťáky dnes pozvali na banket s adventní tématikou. Žáci se na tuto společensko-gastronomickou událost náležitě vyfikli, radost na ně pohledět! Hostitelé nás krásně přivítali a uvedli do vánočně vyzdobené jídelny. Žáci se mohli dozvědět plno zajímavostí spojených s pravidly stolování. Současně se v přestávkách mezi chody seznámili i s tradicemi spojenými s dobou adventní i vánoční. Mezi hlavním chodem a moučníkem pro nás dokonce vedoucí banketu měla připravenou hru. Všem náramně chutnalo, žáci obsluhující studenty spontánně chválili a všem včetně vyučujících tímto velice ještě jednou děkujeme za tuto jedinečnou příležitost a zážitek.